Lato - czas odpoczynku, ciepła i słońca. Niezależnie od tego, czy to szkolna wycieczka, biwak przy ognisku, obóz, czy zwykły spacer, bardzo często to właśnie z latem związane są te niezapomniane podróże, które następnie wspominamy przez kolejne (nomen omen) lata. Czemużby zatem nie zostać studentem sławetnego Uniwersytetu Miskatonic i nie wybrać się gdzieś za miasto? Odpocząć od industrialnego zgiełku na łonie natury? Wszak egzaminy już zdane, a odpoczynek każdemu się przecież należy, prawda? Pamiętajcie tylko, że 'To niebezpieczna sprawa [...] wychodzić za drzwi. Stajesz na drodze i jeśli nie powstrzymasz nóg, nie wiadomo, dokąd cię poniosą' ani tym bardziej, co tam spotkasz...
Gotowe karty postaci, ołówki i inne niezbędne turladła po mojej stronie. Do zobaczenia!
Pozytywne nastawienie i chęć przeżycia przygody