Obok operujących w podziemnym kompleksie frakcji, wyłania się kolejna siła, szybko rosnąca na jedno z większych wyzwań lochu.
Kult Niszczycieli to fanatyczny odłam Nekrońskiego społeczeństwa dążący do unicestwieni jakichkolwiek oznak życia we wszechświecie. Modyfikują w tym celu swoje ciała tworząc tym samym zagrożenie na miarę Rozpruwaczy, ale myślących i skoordynowanych.
W nie do końca jasnych okolicznościach Arcykapłanka kultu przebudziła się i od wtedy spotkania z kontr-ekspedycjami niszczycieli zaczęły dawać się we znaki wszystkim pozostałym eksploratorom kompleksu.
Czy techkapłani zdołają sprostać i temu zagrożeniu?
mniej więcej kojarzyć kim są techkapłani, na sesji bedą gotowe postacie jeśli nie uda się dowieźć własnej, nie przywiązywanie się zbyt mocno do oficjalnego loru młotka 40