Kilkaset lat temu skończył się świat… rządzony przez ludzi. Kulę ziemską obrosły wysokie na kilometry drzewa, dzika natura ogarnęła wszystko, a ci, którzy przetrwali, stopniowo zaczęli dzielić tę nową rzeczywistość z innymi inteligentnymi gatunkami, które wyewoluowały niemal z dnia na dzień.
W tym wszystkim jesteście wy: załoga jednego ze statków podróżujących po dzikim morzu, z piłami łańcuchowymi na dziobie nieprzerwanie torującymi wam drogę wśród gęstych liści. Każdy z was ma inną historię i powód, dla którego jest na pokładzie. Być może kiedyś będzie wam dane podzielić się tymi opowieściami. Jeśli oczywiście przetrwacie.
współtworzenie historii, szacunek do reszty graczy i MG